środa, 12 kwietnia 2017

Kompletny zastój, może pora na inną dietę? :(

Tak właściwie to odchudzam się od początku lutego... całkowicie zmieniłam nawyki żywieniowe - 5 posiłków dziennie, zdrowe nieduże porcje. Dziennie około 1600kcal. (zgodnie z zaleceniem dietetyka) I minimum raz w tygodniu wysiłek fizyczny, więc waga powinna spadać... I co? I nic :( niestety. 
w dwa miesiące tylko 4 kg mniej, to jak dla mnie niezbyt satysfakcjonujący wynik :(
Ale nie poddaje się - zmieniam tryb swojej diety! 
Usłyszałam o diecie IF i postanowiłam spróbować. Wybrałam opcję 20/4, bo bardziej pasuje do mojego trybu życia. Skoro pięć posiłków dziennie na mnie nie działa, to może dwa w ciągu 4godzin trochę rozruszają mój metabolizm? Spróbuję, bo już mam dość tego zastoju... 
Liczę na to, że mój organizm dostanie szoku, na tak drastyczne zmiany w diecie i coś się nareszcie ruszy :D mam tylko nadzieję, że ta dieta jest tak dobra jak o niej piszą :D 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz